Ta strona używa plików cookies w celu zapewnienia poprawnego i spersonalizowanego działania. Szczegółowe informacje o tym, w jaki sposób używane są pliki cookies, a także w jaki sposób można je zablokować lub usunąć, znajdziesz w polityce prywatności.

Milena Droszcz SALY S.A.

Milena Droszcz dołączyła do Saly S.A., obejmując stanowisko Head of Project Management i wspierając rozwój platformy B2B.

Saly to dostawca platformy dla e-commerce B2B. Obecnie firma rozszerza swój zespół specjalistów, wśród których znalazła się też Milena Droszcz. Łącznie do spółki dołączyło ośmiu specjalistów z obszarów sprzedaży, IT, testowania produktu oraz HR.

Nowi pracownicy mieli okazję poznać pozostałych członków zespołu oraz Zarząd Saly 21 września br. podczas imprezy TakeOff odbywającej się w krakowskich Fortach Kleparz. Jednym z gości oraz prelegentów był Dawid Zieliński, inwestor Saly oraz prezes Columbus Energy.

Milena Droszcz o Saly

Milena Droszcz początkowe doświadczenia zawodowe budowała w firmach dostarczających rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa informatycznego oraz ochrony danych osobowych. Od przeszło siedmiu lat pracowała w firmie EDISON S.A. Ta też odpowiadała za całościowy nadzór nad realizacją i rozliczeniem projektów informatycznych z obszaru elektronicznej wymiany dokumentów (EDI – electronic data interchange).

W Saly Milena nadzoruje projekty biznesowe, kierując zespołem projektowym oraz opracowując i udoskonalając procesy zarządzania przedsięwzięciami naszej firmy.

Obserwując dynamiczny rozwój sektora e-commerce B2B zwróciłam szczególną uwagę na Saly. Według mnie ta firma wnosi nową jakość w dziedzinie automatyzacji i digitalizacji sprzedaży. Bardzo się cieszę, że mogę stać się częścią jej zespołu. Jestem przekonana, że połączenie ogromnej pasji ludzi tworzących Saly, możliwości technologicznych platformy oraz moich dotychczasowych doświadczeń zawodowych jest gwarantem naszego sukcesu – mówi Milena Droszcz, Head of Project Management Saly S.A.

Sebastian Religa o planach rozwojowych Saly

Dołączenie Mileny Droszcz nie było jedynym poszerzeniem zespołu Saly. Na przestrzeni III kwartału do firmy dołączyło osiem osób. Trzy z nich to Sales Managerowie, posiadający doświadczenie w obszarze customowych rozwiązań dla biznesów enterprise. Dwie osoby to specjaliści z branży IT, a dwie to testerzy z jednej z czołowych firm technologicznych. Do zespołu dołączył również nowy HR Manager.

Rozwój naszego zespołu oraz pozyskanie takich specjalistów jak Milena jest dowodem na to, że obraliśmy słuszny kierunek rozwoju, który konsekwentnie realizujemy. Fakt, że kolejne osoby chcą do nas dołączyć oraz wspierać Saly bardzo nas cieszy i motywuje do dalszego wspólnego działania. Zależy nam na sprawnej integracji nowych członków zespołu. Dlatego też całkiem niedawno zorganizowaliśmy event dla naszych pracowników. Podczas niego wszyscy nowi członkowie mogli poznać się nawzajem oraz zapoznać się z planami rozwoju Saly – informuje Sebastian Religa, CEO Saly S.A.

Podczas odbywającego się 21 września br. wydarzenia dla pracowników i współpracowników Saly wystąpili założyciele Spółki – Sebastian Religa oraz Anna Arak-Stachacz.

Wśród prelegentów był obecny również Dawid Zieliński, prezes Columbus Energy oraz inwestor Saly. Podczas eventu odbywającego się w krakowskich Fortach Kleparz uczestnicy poznali początki Saly oraz dyskutowali o wyzwaniach stojących przed firmą. Zostały również zaprezentowane plany rozwoju Spółki.

Powiązane posty