Ta strona używa plików cookies w celu zapewnienia poprawnego i spersonalizowanego działania. Szczegółowe informacje o tym, w jaki sposób używane są pliki cookies, a także w jaki sposób można je zablokować lub usunąć, znajdziesz w polityce prywatności.

Saly ma otwarte API, dzięki czemu możesz swobodnie

Integracja z ERP. Zawsze prezentuj klientom aktualne ceny i stany magazynowe.

Jednolite dane to klucz do szybkiego reagowania i sprawnej obsługi klientów. Co jednak zrobić, gdy dwa ważne systemy: ERP i platforma e-commerce B2B, funkcjonują obok siebie, a nie razem? Integracja platformy B2B z systemem ERP pozwala na pracę na tym samym przepływie danych, aktualizowanych w czasie rzeczywistym. Ty decydujesz o głębokości integracji = jakie dane mają być zaciągane z systemu ERP. Możesz zintegrować siatki rabatowe dzisiaj, a płatności jutro, zachowując ciągłość procesów obsługi klienta B2B.

Integrujemy się z kluczowymi systemami ERP

Otwarta dokumentacja API. Publikuj gotowe informacje o produktach w innych kanałach.

Optymalizuj swoja pracę. Aktualizuj informacje w jednym miejscu i oszczędzaj czas na ręcznym wprowadzaniu danych. Dzięki otwartemu API możesz swobodnie komunikować się z innymi systemami, nasycając je aktualnymi informacjami o produktach i szybko reagować na potrzeby klientów. Dystrybuuj solidnie skonfigurowane informacje produktowe w platformie B2B Saly do innych kluczowych kanałów, np. marketplace.

Czy integracja platformy B2B to must-have dla Twojej firmy? Nie zostań w tyle – działaj!


Testuj demo
Czy integracja platformy B2B to must-have dla Twojej firmy? Nie zostań w tyle – działaj!