Ta strona używa plików cookies w celu zapewnienia poprawnego i spersonalizowanego działania. Szczegółowe informacje o tym, w jaki sposób używane są pliki cookies, a także w jaki sposób można je zablokować lub usunąć, znajdziesz w polityce prywatności.

Dla każdego coś dobrego. Różne poziomy uprawnień dla

Prawa dla Twoich pracowników. Uporządkuj pracę swojego zespołu w ramach platformy.

Każdy pracownik dokładnie wie, co ma robić. Handlowiec zarządza danymi o klientach (dane podstawowe, limit kupiecki, cennik) oraz zamówieniami tych klientów. Marketingowiec dba o poprawność treści (kategorie produktów, opisy, specyfikacje, media) w katalogu online oraz w zakładce aktualności. Zarządza także modułem promocji. Administrator ma pełną swobodę działania w ramach platformy, może również wybrać uprawnienia dla pracownika lub zmienić te domyślne.
Zarządzanie uprawnieniami: prawa dla pracowników w platformie e-commerce B2B Saly
Zarządzanie uprawnieniami: prawa dla klienta w platformie e-commerce B2B Saly

Prawa dla Twoich klientów. Daj większym graczom możliwość przydzielania zakupów do konkretnych działów lub biur regionalnych.

Twój kluczowy klient ma centralę w Warszawie i 2 oddziały w innych miastach? Każdy z oddziałów ma swoje własne potrzeby zamówieniowe. Zapewnij mu większą kontrolę finansową i możliwość zarządzania hierarchią kont dla każdego oddziału online. Taki klient chce mieć możliwość ustalania i płynnego kontrolowania budżetów oraz raportowania wydatków. Może to zrobić poprzez założenie kilku użytkowników=kont w platformie z określonymi uprawnieniami do składania zamówień.

Czy Zarządzanie uprawnieniami użytkowników w ramach platformy B2B to must-have dla Twojej firmy? Nie zostań w tyle – działaj!


Testuj demo
Czy Zarządzanie uprawnieniami użytkowników w ramach platformy B2B to must-have dla Twojej firmy? Nie zostań w tyle – działaj!