Ta strona używa plików cookies w celu zapewnienia poprawnego i spersonalizowanego działania. Szczegółowe informacje o tym, w jaki sposób używane są pliki cookies, a także w jaki sposób można je zablokować lub usunąć, znajdziesz w polityce prywatności.

Z dumą informujemy, że Microsoft for Startups Europe wziął pod swoje skrzydła Saly – zostaliśmy objęci programem Microsoft wspierającym świetne projekty softwarowe w Europie!

Z pewnością ciekawi Cię co to za program i jakie korzyści niesie ze sobą dla naszych klientów i partnerów? Zapraszamy do lektury. 

Microsoft for Startups Europe

Microsoft for Startups to globalny program mający na celu wsparcie start-upów w rozwoju i skalowaniu ich biznesu. Inicjatywa ta zapewnia najbardziej perspektywicznym start-upom pomoc w rozwoju ich projektów w zakresie zaplecza technologicznego i doradztwa na najwyższym poziomie.

Microsoft for Startups to program dla topowych startupów, które są gotowe na intensywne skalowanie swojego rozwiązania zarówno pod kątem sprzedażowym jak i technologicznym. Saly platforma e-commerce B2B to rozwiązanie z ogromnym potencjałem, które idealnie wpasowało się w potrzeby rynku i zwiększone zapotrzebowanie na rozwiązania w obszarze e-commerce. Jesteśmy pewni, że to początek bardzo owocnej współpracy! – podkreśla Wiktoria Przybylska Startup Program Manager Microsoft

Benefity dla uczestników programu Microsoft for Startups

Program pomaga nie tylko w finansowaniu, ale także w zakresie technologii i marketingu oraz zapewnia dostęp do rozległej sieci partnerskiej Microsoft. Microsoft for Startups oferuje liczne korzyści dla każdego start-upu, między innymi narzędzia Microsoft, dostęp do usług Azure, szkolenia, case studies, sesje biznesowe, bezcenne wskazówki rynkowe i wiele innych. Ponadto, dla firm, które spełniają określone kryteria kwalifikacyjne, przewidziane są dodatkowe benefity.

Benefity i know-how ze strony Microsoft pomogą nam m.in. w dostarczaniu naszym klientom jeszcze lepszych insightów sprzedażowych i analiz opartych o Machine Learning oraz zapewnią najwyższe standardy bezpieczeństwa i kolokacji danych – mówi Sebastian Religa CEO Saly S.A.

Dla naszych partnerów i klientów oznacza to pełne wykorzystanie technologii kryjącej się za Azure – produktów i usług w chmurze Microsoft (więcej o tym przeczytasz tutaj). Nie tylko jeśli chodzi o kolokacje i bezpieczeństwo danych, ale również analizy w oparciu Machine Learning. Dodatkowo, będziemy mogli wspierać naszych klientów w rozwoju ich sprzedaży B2B poza granicami Polski, dzięki możliwości uruchomienia dedykowanych instancji Saly w niemal każdym zakątku świata za pośrednictwem platformy chmurowej Azure.

Saly S.A. natomiast zyskuje dostęp do 60 tys. sprzedawców oraz setek partnerów Microsoft, którzy w najbliższym czasie będą mogli dostarczać klientom Saly dzięki usługom Microsoft.

Bardzo cieszymy się, że nasze rozwiązanie zostało dostrzeżone i docenione przez takiego lidera, a co najważniejsze, że możemy rozwijać się z jego mocną asystą technologiczną – dodaje Religa.

3,2,1…Działamy!

Mniej gadania, więcej działania! Ze swojej strony obiecujemy, że dzięki udziałowi w programie i płynącym z niego korzyściom, wzmocnimy pozycję Saly i dostarczymy naszym klientom jeszcze lepsze narzędzie do sprzedaży B2B, które wyniesie ich sprzedaż i obsługę klientów biznesowych na wyższy poziom. Bo marzenia i plany mamy #tothemoon

P.s. Będziemy informować Was na bieżąco o wszystkich postępach w programie!

Powiązane posty