Ta strona używa plików cookies w celu zapewnienia poprawnego i spersonalizowanego działania. Szczegółowe informacje o tym, w jaki sposób używane są pliki cookies, a także w jaki sposób można je zablokować lub usunąć, znajdziesz w polityce prywatności.

Sprzedawaj najnowocześniejszą platformę e-commerce B2B w Polsce

Program partnerski

Zyskaj na naszym rozwoju

Od 2 lat podbijamy rynek e-commerce B2B w Polsce. Współpracujemy z takimi firmami jak: Somfy Polska, Morele.net czy 3mk Protection. Rośniemy w siłę i dlatego poszukujemy software house’ów, agencji marketingowych, doradczych i wszystkich innych, którzy chcą zmieniać biznes B2B na świecie.

Oferujemy dwa rodzaje współpracy

Partner sprzedażowy

Dostarczasz nam gorące leady = potencjalnych klientów, a my zajmujemy się resztą: samodzielnie finalizujemy proces sprzedażowo-wdrożeniowy. Otrzymujesz prowizję od każdej zapłaconej faktury.

Partner technologiczny

Odpowiadasz za cały proces, od pozyskania potencjalnych klientów do wdrożenia platformy e-commerce B2B Saly na własną rękę. Zarabiasz na integracji i obsłudze zdobytego klienta. Dodatkowo otrzymujesz prowizję lifetime.

Zostań partnerem platformy
e-commerce B2B Saly

Naszym partnerom zapewniamy:
  • Średnią prowizję w wysokości 30% – stabilnie przez cały okres naszej współpracy.
  • Dostęp do materiałów sprzedażowych i prezentacyjnych (e-booki, case study, cennik, informacji o nowościach w platformie, instancja demo).
  • Wsparcie sprzedażowe i technologiczne. 
  • Szkolenia lub warsztaty dla Twojego zespołu.

Wypełnij formularz