Ta strona używa plików cookies w celu zapewnienia poprawnego i spersonalizowanego działania. Szczegółowe informacje o tym, w jaki sposób używane są pliki cookies, a także w jaki sposób można je zablokować lub usunąć, znajdziesz w polityce prywatności.

Podejmuj trafne decyzje oparte na

Zarządzaj sprzedażą w panelu Business Intelligence. Przewiduj, reaguj, sprzedawaj.

Business Intelligence. Reaguj na bieżąco na spadki sprzedaży.

Na bieżąco monitoruj, prognozuj i reaguj na spadki lub odchylenia w sprzedaży. Panel analityczny daje możliwość wydajnego i dokładnego planowania, budżetowania oraz raportowania. Business Intelligence uczy się zachowań Twoich klientów, abyś mógł zoptymalizować działania handlowe oraz monitorować wzrosty i spadki kluczowych wskaźników sprzedażowych.

Masz wszystko jak na dłoni. Centrum dowodzenia sprzedażą B2B.

Masz dostęp do pełnej i aktualnej informacji o kontrahentach, historiach transakcji, produktach, warunkach handlowych itd.. Zarządzaj treściami w panelu klienta, publikuj nowe wpisy, dodawaj produkty w dowolnych wariantach. Codzienna praca staje się przyjemniejsza oraz bardziej efektywna od kiedy wszystko masz na wyciągnięcie ręki.

Przejrzyste dashboardy. Doskonała wizualizacja danych sprzedażowych.

Najważniejsze informacje są zawsze pod ręką – na głównej tablicy panelu. Zamień obserwacje i hipotezy w trafne rekomendacje sprzedażowe. Szczegółowe informacje o zamówieniach i aktywnych klientach w wybranym przedziale czasowym dostarczą Ci kompleksowy obraz efektywności sprzedaży Twojej firmy. Od teraz Twój zespół handlowy może podejmować trafne decyzje oparte na danych.

Analiza zamówień. Wyciągaj wartościowe wnioski z danych historycznych.

Wsparcie codziennej pracy handlowców. Pełna historia zamówień zapewnia wyczerpujący przegląd relacji z każdym klientem. Szczegółowe informacje o aktywności klientów powiedzą Ci, jaka jest średnia wartość i częstotliwość ich zamówień oraz które produkty są bestsellerami.

Zobacz jak się z nami pracuje

Przeczytaj recenzję na najbardziej zaufanym portalu o software house'ach