Ta strona używa plików cookies w celu zapewnienia poprawnego i spersonalizowanego działania. Szczegółowe informacje o tym, w jaki sposób używane są pliki cookies, a także w jaki sposób można je zablokować lub usunąć, znajdziesz w polityce prywatności.

Redukuj koszty

Pracuj z informacją produktową w systemie PIM – miejscu prawdy dla Twojej oferty.

Zredukuj koszty wydruku katalogów i ulotek dzięki cyfryzacji oferty produktowej w wielu językach.

System PIM nie tylko pomaga zmniejszyć wydatki na materiały papierowe off-line i osiągnąć status firmy odpowiedzialnej ekologicznie, ale także umożliwia globalną ekspansję. Saly jest w pełni przygotowany do rozszerzenia asortymentu Twojej firmy o nowe kategorie produktów na kolejne rynki zagraniczne. Dostosuj wiedzę o produkcie do potrzeb rynku docelowego. Informacje o produktach, opisy SEO, atrybuty mogą być wprowadzane w wielu językach.

Zmniejsz ilość błędów ludzkich i niepotrzebnej, frustrującej pracy w przekazywaniu informacji o produktach.

Scentralizuj wszystkie dane produktowe. Pytanie "gdzie jest opis i zdjęcie produktu X" to numer 1 w Twojej firmie? Większość informacji o produkcie jest przechowywana w głowach menedżerów lub “w marketingu”? Dzięki wdrożeniu systemu PIM wszystkie dane produktowe: ceny, stany magazynowe, zdjęcie, opisy SEO itp. są przechowywane w jednym miejscu. Obniżasz koszty pracy oraz usprawniasz proces wyszukiwania i modyfikowania informacji o produkcie.

Dostarczaj pełne dane o produktach zarówno wewnątrz firmy, jak i dla dystrybutorów czy detalistów.

Usystematyzowane zarządzanie bazą produktów. Wszyscy w firmie i poza nią wiedzą to samo o produktach – informacje są wyczerpujące i spójne. Tym samym zwiększasz współczynnik konwersji i zmniejszasz liczbę zwrotów. Bogate dane o produktach skuteczniej przekonują klientów do składania zamówień i zmniejszają liczbę błędnych decyzji zakupowych. Budujesz zaufanie klientów dzięki obszernej bazie dostępnych danych produktowych.

Błyskawicznie i w pełni automatycznie wymieniaj dane pomiędzy systemami.

Koniec wielokrotnej edycji informacji produktowej w różnych miejscach! Zadbaj o spójność i pracuj na aktualnych danych z firmowych baz, platformy e-commerce lub systemu ERP. Aktualizuj informacje w jednym miejscu i oszczędzaj czas na ręcznym wprowadzaniu danych. Przeprowadzimy pełną integrację katalogu online z dowolnym systemem, na którym na co dzień działacie w swojej firmie. W kilku krokach, bez żadnego wysiłku z Waszej strony.

Zobacz, jak intuicyjny jest nasz system PIM!

Umów się na krótką prezentację oprogramowania do zarządzania informacją produktową.