Ta strona używa plików cookies w celu zapewnienia poprawnego i spersonalizowanego działania. Szczegółowe informacje o tym, w jaki sposób używane są pliki cookies, a także w jaki sposób można je zablokować lub usunąć, znajdziesz w polityce prywatności.

Podejmuj trafne decyzje oparte na

Zarządzaj sprzedażą w panelu Business Intelligence. Na bieżąco monitoruj, prognozuj i reaguj na spadki lub odchylenia w sprzedaży.

Masz wszystko jak na dłoni. Centrum dowodzenia sprzedażą B2B.

Masz dostęp do pełnej i aktualnej informacji o kontrahentach, historiach transakcji, produktach, warunkach handlowych itd. Zarządzaj treściami w panelu Klienta, publikuj nowe wpisy, dodawaj produkty w dowolnych wariantach. Codzienna praca staje się przyjemniejsza oraz bardziej efektywna od kiedy wszystko masz na wyciągnięcie ręki.

Reaguj na bieżąco na spadki z Business Intelligence

Na bieżąco monitoruj, prognozuj i reaguj na spadki lub odchylenia w sprzedaży. Business Intelligence daje możliwość wydajnego i dokładnego planowania, budżetowania oraz raportowania.
Business Intelligence uczy się zachowań Twoich klientów, abyś mógł zoptymalizować działania handlowe oraz monitorować wzrosty i spadki kluczowych wskaźników sprzedażowych.

Doskonała wizualizacja danych sprzedażowych

Zamień obserwacje i hipotezy w trafne rekomendacje sprzedażowe. Szczegółowe informację na temat aktywności Klientów powiedzą Ci, jaka jest średnia wartość i częstotliwość ich zamówień oraz jakie produkty są bestsellerami. Od teraz każdy handlowiec, może podejmować trafne decyzje oparte na danych.

Zobacz, jak potężny i analityczny jest nasz backoffice!

Umów się na krótką prezentację panelu Business Intelligence.