Ta strona używa plików cookies w celu zapewnienia poprawnego i spersonalizowanego działania. Szczegółowe informacje o tym, w jaki sposób używane są pliki cookies, a także w jaki sposób można je zablokować lub usunąć, znajdziesz w polityce prywatności.

Testuj możliwości platformy B2B klasy Enterprise.
Złóż zamówienie tak, jak zrobiłby to Twój klient.

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą ASAP!
Zaufali nam między innymi

Usprawnij proces sprzedaży! Redukuj koszty, zwiększając swoje zyski. Sprawdź, co uzyskasz dzięki zautomatyzowanej platformie e-commerce B2B!

Zadbasz o pozytywny consumer experience. Nowoczesny i przyjazny interface skraca czas zakupu, co przekłada się na zadowolenie Twoich klientów. A to z kolei gwarantuje ich powrót przy ponownej potrzebie zakupowej.

Ułatwisz sobie pracę i oszczędzisz na czasie. Dzięki wbudowanym modułom PIM i CMS szybko wprowadzisz więcej artykułów, zaktualizujesz promocje i rabaty. Kontrola kampanii promocyjnej i dostępności produktu jeszcze nigdy nie była tak prosta!

Otrzymasz dostęp do narzędzi analitycznych. Na bieżąco możesz monitorować spadki i wzrosty sprzedaży. Dostarczoną Ci w przejrzysty sposób wiedzę możesz wykorzystać do skuteczniejszego kierowania ofert promocyjnych oraz optymalizacji działań handlowych.

Zdobywasz nieograniczone możliwości integracji. Za pomocą REST API zwiększysz kompatybilność pomiędzy systemami wewnętrznymi i zewnętrznymi. Na bieżąco i bez zbędnego pośrednictwa uzyskujesz wszystkie potrzebne Ci w tym momencie dane.

Zmniejszysz wydatki sprzedażowe i marketingowe. Za pomocą zautomatyzowanego systemu zredukujesz koszty stałe przy zachowaniu wysokiej jakości obsługi klienta.

Zobacz jak się z nami pracuje

Jesteśmy na Clutch. Sprawdź recenzje!