Ta strona używa plików cookies w celu zapewnienia poprawnego i spersonalizowanego działania. Szczegółowe informacje o tym, w jaki sposób używane są pliki cookies, a także w jaki sposób można je zablokować lub usunąć, znajdziesz w polityce prywatności.

Czy muszę być osobą zaawansowaną technicznie aby zarządzać platformą Saly?

Nie. Platforma Saly wyróżnia się intuicyjnym interfejsem i doskonałym UX-em, więc nie potrzebujesz żadnej wiedzy technicznej, aby efektywnie administrować nią w ramach codziennych działań e-biznesowych.

Czy mogę nadawać różne poziomy uprawnień swoim pracownikom?

Tak, w Saly można tworzyć grupy użytkowników i nadawać im różne uprawnienia do działania w ramach platformy.   Masz możliwość wyboru takich ról:   Administrator – posiada pełny zakres uprawnień; Handlowiec – zarządza danymi o klientach (dane podstawowe, limit kupiecki, cennik) oraz zamówieniami tych klientów (edycja zamówienia, zmiana statusu). Może też składać zamówienia w imieniu...

Czy platforma może zostać wzbogacona o nowe funkcje zgodnie z moimi potrzebami biznesowymi?

Saly to nowoczesne oprogramowanie zbudowane stricte pod wymagania rynku B2B i posiada wszystkie niezbędne funkcje, które pozwalają firmom efektywnie obsługiwać swoich klientów zdalnie. Poza podstawowymi funkcjami, w wersji ENTERPRISE oferujemy możliwość uzupełnienia platformy o dedykowane rozwiązania zgodnie z Twoimi wymaganiami.